Ingiant DHS034-1-10A Slæbering med massiv aksel til fjernbetjente køretøjer
Kort beskrivelse:
Produktdetaljer
Produktmærker
Ingiant DHS034-1-10A Slæbering med massiv aksel til fjernstyrede køretøjer,
Specifikation
DHS034-1-10A
De vigtigste parametre
Antal kredsløb 1 Arbejdstemperatur "-40℃~+65℃"
Nominel strøm 10A Arbejdsfugtighed <70%
Nominel spænding 0~240 VAC/VDC Beskyttelsesniveau IP51
Isolationsmodstand ≥500MΩ @500VDC Husmateriale Rustfrit stål
Isoleringsstyrke 500 VAC ved 50 Hz, 60 sekunder, 2 mA Elektrisk kontaktmateriale Ædelmetal
Dynamisk modstandsvariation <10MΩ Specifikation for ledning 5A pr. kredsløb med AF-0,35 mm^2, resten med AF-0,15 mm^2
Rotationshastighed 0~300 omdr./min Længde af ledning 200 mm + 15 mm
Produktoversigtstegning
produktbeskrivelse1
Ansøgning indgivet
produktbeskrivelse2
produktbeskrivelse3
produktbeskrivelse4
Vores fordel
Fabrikscene
produktbeskrivelse5
produktbeskrivelse6
produktbeskrivelse7Specifikation
DHS034-1-10A
De vigtigste parametre
Isolationsstyrke 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrisk kontaktmateriale Ædelmetal
Rotationshastighed 0~300 o/min Ledningslængde 200 mm + 15 mm