Ingiant DHK035-6-2Q Pneumatisk Slæberings Roterende Samling
Kort beskrivelse:
Produktdetaljer
Produktmærker
Ingiant DHK035-6-2Q Pneumatisk slæberingsrotationssamling,
Produktbeskrivelse
Typiske anvendelser
produktbeskrivelse1
Karakteristika
Varenummer: DHK035-6-2Q
Indvendig diameter: 35 mm
Ydre diameter: 99 mm
Vægt: 1,25 kg
Konstruktion: gennemgående hul, akselinstallation
Elektrisk kontaktmateriale: Guld-guld, sølv-sølv, fiberbørste – ring
Arbejdshastighed: 0~300 o/min
Strøm: 2A pr. kanal
Spænding: 0~480V, kan tilpasses
Antal kanaler: 2 trykluftkanaler, 6 signalledninger, kan tilpasses
Stik: ledninger og terminaler
Tilpasset installationsmetode, kontinuerlig sendeeffekt og signal til industrielt udstyr
Beskrivelse
Funktioner
Tilpasset signaltype
Fordel
produktbeskrivelse2
produktbeskrivelse3
Produktbeskrivelse
Typiske anvendelser
Karakteristika
Varenummer: DHK035-6-2Q
Indvendig diameter: 35 mm
Ydre diameter: 99 mm
Vægt: 1,25 kg
Arbejdshastighed: 0~300 o/min
Strøm: 2A pr. kanal